صبرا
خانه / شیلنگ آب / قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ – (۳/۴ اینچ – حلقه ۵۰ متری)

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ – (۳/۴ اینچ – حلقه ۵۰ متری)

در لیست قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ که همان شیلنگ ۳/۴ اینچ است قیمت ها دائما در حال تغییر است. خب چگونه می توان از قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ به صورت دقیق مطلع شد؟ برای این کار هم برای شما راه حلی گذاشته ایم به گونه ای که تیمی از کارمندان خوش برخوردی تشکیل داده ایم جهت اعلام قیمت به شما مشتریان عزیز.

 

 

سالانه در کشور چندین هزار تن از انواع شیلنگ آب و گاز توسط تولید کنندگان این محصول تولید می گردد. امروزه میزان شیلنگ تولید شده در داخل کشور بیشتر از میزان تقاضا می باشد و تولید کنندگان بایستی برای خروج از رکود و ورشکستی وارد بازارهای جهانی شوند یعنی بازارهای جدیدی در کشورهای مختلف دنیا پیدا کنند.

 

انواع شیلنگ آب نمره ۲/۵

این شیلنگ یعنی شیلنگ آب ۳/۴ اینچ دارای انواع مختلف که ما این شیلنگ را یک منظر بررسی و دسته بندی می نماییم:

انواع شیلنگ آب نمره ۲/۵ بر اساس کاربرد آن:

 • کاربرد عمومی خانگی
 • کاربرد کشاورزی
 • کاربرد صنعتی

شیلنگ های آبی که معمولا برای مصارف خانگی و یا مصارف کشاورزی ساخته می شوند از رنگ ها و شکل های زیباتری برخودارند و معمولا فشارهای پایین تری را نسبت به شیلنگ های صنعتی می توانند تحمل نمایند.

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ که در منازل استفاده می گردد نیز معمولا ارزان تر از قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ است که در صنعت از آن استفاده می شود چرا که در ساخت شیلنگ های صنعتی از تکنولوژی پیشرفته تر و نیروهای متخصص تری استفاده می گردد.

 

میزان تقاضا شیلنگ آب ۲/۵ در ایران

شیلنگهای آب در کل از تقاضای بالایی در ایران برخوردار هستند. شیلنگ آب نمره ۲/۵ که به شیلنگ آب ۳/۴ اینچ نیز معروف می باشد به خاطر استفاده شدن در مصارف عمومی خانگی بعد از شیلنگ نمره ۲ از مشتریان بیشتری معمولا نسبت به سایر شیلنگها برخودار می باشد.

همانطور که مطرح شد عمده مصرف شیلنگ آب نمره ۲٫۵ در مصارف عمومی خانگی می باشد.

این شیلنگ که در اوزان: ۸ – ۹ -۱۰ – ۱۲ – ۱۳ – ۱۵ – ۱۸ – ۲۰ کیلوگرم در حلقه های ۵۰ متری تولید می شود به صورت کلی بیش از ۱۰۰۰ تن سالانه در کشور به بازار وارد می گردد و جالب است بدانید که تقریبا ما در عرضه شیلنگ سازی و تولید شیلنگ آب و گاز در ایران خودکفا شده ایم چرا که:

 • تمامی مواد اولیه و دستگاه ها و تکنولوژی مورد نیاز و نیروهای متخصص در داخل کشور موجود می باشد و به راحتی می توان هر نوع شیلنگ آب و گازی که می خواهیم را تولید نماییم.

تقاضای این شیلنگ در ایران بسیار بالاست به طوری که تنها شرکت شیلنگ سازی صبرا سالانه بیش از ۲۰ تن از این نوع شیلنگ را به بازارهای مختلف در سراسر ایران عرضه می نماید. قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ در این شرکت ویژه بخش کنندگان و عمده فروشان و تجار کشوری و بازرگانان بین المللی می باشد.

 

صادرات شیلنگ آب ۲٫۵ (۳/۴ اینچ)

در بخش ابتدایی این متن به شما عزیزان گفتیم که در کل به علت زیاد شدن تولید کنندگان انواع شیلنگ آب و گاز در ایران سالانه بیش از تقاضا ما تولید شیلنگ آب و گاز داریم و به عبارت دیگر بیش از نیاز بازار تولید کنندگان ما شیلنگ آب و گاز تولید و به بازار عرضه می نمایند از این رو بایستی حقیقتا به فکر ایجاد بازارهای جدیدی در کشورهای مختلف دنیا باشیم و اقدام به صادرات شیلنگ آب و گاز به بازارهای بزرگتری در جهان نماییم.

الحمدلله و به لطف خدا، کشور ما در کنار و همسایگی بزرگترین مصرف کنندگان جهان یعنی کشورهای عربی همچون:

 • قطر
 • کویت
 • عراق
 • امارت متحده عربی
 • بحرین
 • عربستان سعودی
 • عمان

قرار دارد و این کشورها پتانسیل و بازارهای بسیار بزرگی برای صادرات شیلنگ های آب تولید شده در داخل ایران را دارند.

صدق این صحبت را می توان با بررسی آمار صادرات شیلنگ آب در چند سال اخیر ایران، فهمید چرا که ما سالانه فقط به کشور مصرف کننده عراق چندین میلیارد تومان فقط شیلنگ آب صادر می نماییم و هنوز نتوانسته ایم با وجود نزدیک بودن و در دسترس بودن بازارهای دیگر کشورهای ثرتمند عربی، بازارهای خوبی برای فروش شیلنگ ایرانی در آن پیدا نماییم که حقیقتا این موضوع تلاش و همت تجار ایرانی را می طلبد.

باید توجه داشت که قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ و سایر شیلنگ های دیگر در کشورهای عربی بسیار بالاتر از قیمت این شیلنگ در داخل ایران می باشد و این امر بیانگر این موضوع است که:

با ورود و کشف بازارهای بیشتر فقط در کشورهای عربی همسایه می توان هم بیشتر فروخت، هم با قیمت بالاتری این شیلنگ را عرضه کرد و راحت تر با تجار ثروتمند عرب کنار آمد.

 

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵

حال بپردازیم به قیمت شیلنگ آب ۲٫۵

این شیلنگ همانطور که گفته شد در رول های ۵۰ متری روانه بازارهای ایران و جهان می گردد که وزن هر رول پنجاه متری از این شیلنگ حدودا بین ۹ الی ۲۰ کیلوگرم می باشد که تغییر این وزن بستگی به تعداد لایه ها و چگالی مواد اولیه استفاده شده در ساخت آن دارد.

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ را معمولا بر حسب کیلو گرم در بازار کلان و عمده فروشی، گفته می شود و در بازارهای خرده فروشی برحسب متر قیمتها بیان می گردد.

 

بازار فروش شیلنگ آب و گاز در ایران

امروز در ایران یکی از شغل های پر طرفدار شغل افتتاح مغاه ابزار فروشی است که یکی از کالاهایی که در این مغازه ها به فروش می رسد، شیلنگ آب و گاز می باشد. شیلنگ های آب و گاز نه تنها در ایران بلکه در کل سرزمین های این کره خاکی مخاطبان خود را دارد و از آن می توان به عنوان یکی از بازارهای بسیار خوب و پرسود در جهان یاد نمود. بازار فروش شیلنگ آب و گاز در ایران در چند سال اخیر با وجود ورود تولید کنندگان بسیار زیاد به عرصه کار دستخوش تغییرات بسیاری شده است و کار کردن در این بازار کمی سخت، اما با این وجود هنوز هم جای کار بسیاری در کشور وجود دارد و اگر بتوان این شیلنگ را صادر نمود می توان به منافع مالی بسیاری نیز دست پیدا کرد.

مژده به صادر کنندگان عزیز، صادرات شیلنگ آب از ایران روز به روز در حال افزایش است و روز به روز مردم جهان بیشتر خواهان خرید این محصول از ایران می شوند.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

انواع شیلنگ خانگی

شیلنگ خانگی، یکی از ابزارهای موردنیاز در خانه است که برای مصارف مختلفی مانند شستشوی خودرو، آبیاری گیاهان، شستشوی فرش و موکت و.. استفاده می‌شود