صبرا
خانه / شیلنگ / قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ – (۳/۴ اینچ – حلقه ۵۰ متری)

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ – (۳/۴ اینچ – حلقه ۵۰ متری)

بهترین شیلنگ برای آبیاری کدام است؟

امروز میخواهیم توضیح دهیم که چرا باید از شیلنگ های مخصوص برای آبیاری (مثل شیلنگ آب ۲٫۵) استفاده کرد و همچنین بگیم چرا استفاده از شیلنگ های دیگه توصیه نمیشه.

 

قیمت شیلنگ آب 2.5

 

هر روزه در هر جا کشاورزان یا حتی ماموران شهرداری در حال آبیاری درختان و گیاهان اند. اما آیا تا به حال به این فکر کردید که بهترین ابزار آبیاری چیست؟ چه تفاوتی میان شیلنگ های معمولی و شیلنگ های آبیاری است؟

به طور کلی شیلنگ های آبیاری دارای منافذ بسیار ریزی در طول خود می باشند که همین ویژگی آن ها را از بقیه شیلنگ ها متفاوت می کند. این منافذ ریز باعث می شوند تا گیاهان در تمام طول شیلنگ به میزان برابر و یکسان آبیاری شده و هیچ منطقه ای کمتر یا بیشتر آب دریافت نکند. در واقع بسته به اینکه گیاه چقدر نیاز به آب دارد می توان آب خروجی را تنظیم کرد.

همچنین فشار آب خروجی از این منافذ نیز با کم و زیاد کردن فشار ورودی قابل تغییر است. استفاده از این روش آبیاری مصارف آب را به میزان بسیار قابل توجهی کاهش می دهد و به طبع باعث کم شدن هزینه های مصرفی می گردد. همچنین به دلیل یکنواخت آبیاری کردن ، بازدهی کار را زیاد می کند. امروزه با افزایش نیاز های مواد غذایی مصرفی و نیاز به کشت بیشتر ، با توجه به محدود بودن منابع کشور های جهان سومی تصمیم به تغییر روش های سنتی کشت شدند. یکی از این تغییرات اساسی تغییر در روش آبیاری گیاهان است.

جالب است بدانید که متوسط بازدهی آبیاری در روش های سنتی چیزی در حدود ۳۵ درصد است ولی همین بازدهی در روش های آبیاری قطره ای بیش از ۹۰ درصد می باشد که همین گویای تاثیرات مثبت این روش در بازدهی محصولات دارد.

نوع دیگری از شیلنگ ها نیز وجود دارد که بیشتر برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این شیلنگ ها به طور معمول می توانند فشار بیشتری را تحمل کنند. این نوع شیلنگ ها که مخصوصا برای تحمل فشار بالای وارده از طرف سیال بر بدنه داخلی خود طراحی شدند ، دارای مصارف مختلفی اند.

یکی از این شیلنگ های مستحکم شیلنگ های آتش نشانی است. از نظر ظاهری کمی مشابه شیلنگ های آبیاری قطره ای اند ولی تفاوتشون در میزان تحمل فشار داخلی است. این نوع شیلنگ ها برای انتقال انواع سیال با گرانروی های متفاوت مناسب می باشد.

گرانروی یکی از ویژگی های اساسی سیال است. به طور خلاصه گرانروی یا گران روی ویژگی است که میزان سرعت تغییر شکل سیال را اندازه می گیرد. به طور مثال دو ظرف را تصور کنید که به طور همزمان در یکی آب و در دیگری عسل میریزید. آب به سرعت به شکل ظرف در می آید در صورتی که عسل مدتی زمان می برد تا شکل ظرف شود. پس گرانروی عسل بیشتر از آب است.

برای انتقال سیال هایی با گرانروی های متفاوت به شیلنگ های متفاوتی نیاز است. به طور خیلی عام می توان گفت که برای انتقال بهینه سیال هایی با گرانروی بیشتر به شیلنگ های قطور تر با توان تحمل فشار بیشتر نیاز است.

شرکت صبرا مفتخر است به عرضه انواع بسیار متنوع شیلنگ های مناسب مصارف خانگی ، کشاورزی و صنعتی.

برای اطلاع از قیمت ها لطفا با شماره قرار داده شده تماس بگیرید. همکاران ما پاسخگوی تماس شما عزیزان می باشند. یکی از رسالت های شرکت صبرا دادن آگاهی های تخصصی درباره شیلنگ های مصرفی است. برای آنکه مصرف کننده را وا دارد تا از شیلنگ های مناسب آن کار استفاده کند.

همانطور که استفاده از شیلنگ های آب و گاز در عموم جامعه به جای یکدیگر مرسوم نیست ، استفاده از شیلنگ های نامناسب برای مصارف دیگر نیز باعث کاهش بازدهی و ایجاد هزینه های جانبی و پیش بینی نشده می شود. برای جلوگیری از چنین پیشامدی شرکت صبرا شیلنگ های متنوعی را به بازار عرضه می کند تا اطمینان یابد هر کس برای مصارف حتی شخصی از ابزار مناسب آن استفاده کند.

 

 

یکی از این مصارف آبیاری است. بدون شک آبیاری یکی از کار های رایج در دنیاست. تمام غذاها را زمین برای ما تولید می کند. انواع میوه و گیاهان خوراکی و حتی علوفه جات برای حیوانات از زمین تامین می شود. پس چه بهتر که از روش های نوین آبیاری استفاده کنیم تا بتوانیم بیشترین بهره ممکن را از این نعمت خدادادی ببریم.

بهتر است برای خرید عجله نکنید و ابتدا به انجام تحقیق و بررسی بپردازید و سپس اقدام به خرید محصول مناسب خود کنید. امروزه با توجه به زیاد شدن تولیدات و افزایش خطوط تولید صنایع مختلف ، صنعت شیلنگ نیز از این سیر صعودی عقب نمانده و با تولید انواع متفاوت شیلنگ دست مصرف کننده را کاملا باز گذاشته.

 

قیمت شیلنگ آب 2.5

 

امروزه حتی درختان سطح شهر ها و همچنین بوته ها و فضا های سبز داخل شهر نیز با روش های نوینی مانند آبیاری قطره ای ، آبیاری می شوند. یکی از دلایل دیگر متداول شدن این آبیاری ها ، کمتر شدن زحمت کشاورز هست. این گونه روش ها دیگر نیازی به حمل شیلنگ و حضور موقع آبیاری ندارد. تنها با یک بار تنظیم کردن شیلنگ تنها نیاز است بسته به نیاز گیاه ، زمان آبیاری را تنظیم کنید.

 

قیمت شیلنگ آب 2.5

میزان تقاضا شیلنگ آب ۲/۵ در ایران

شیلنگهای آب در کل از تقاضای بالایی در ایران برخوردار هستند. شیلنگ آب نمره ۲/۵ که به شیلنگ آب ۳/۴ اینچ نیز معروف می باشد به خاطر استفاده شدن در مصارف عمومی خانگی بعد از شیلنگ نمره ۲ از مشتریان بیشتری معمولا نسبت به سایر شیلنگها برخودار می باشد.

همانطور که مطرح شد عمده مصرف شیلنگ آب نمره ۲٫۵ در مصارف عمومی خانگی می باشد.

این شیلنگ که در اوزان: ۸ – ۹ -۱۰ – ۱۲ – ۱۳ – ۱۵ – ۱۸ – ۲۰ کیلوگرم در حلقه های ۵۰ متری تولید می شود به صورت کلی بیش از ۱۰۰۰ تن سالانه در کشور به بازار وارد می گردد و جالب است بدانید که تقریبا ما در عرضه شیلنگ سازی و تولید شیلنگ آب و گاز در ایران خودکفا شده ایم چرا که:

  • تمامی مواد اولیه و دستگاه ها و تکنولوژی مورد نیاز و نیروهای متخصص در داخل کشور موجود می باشد و به راحتی می توان هر نوع شیلنگ آب و گازی که می خواهیم را تولید نماییم.

تقاضای این شیلنگ در ایران بسیار بالاست.

 

قیمت شیلنگ آب 2.5

صادرات شیلنگ آب ۲٫۵ (۳/۴ اینچ)

در بخش ابتدایی این متن به شما عزیزان گفتیم که در کل به علت زیاد شدن تولید کنندگان انواع شیلنگ آب و گاز در ایران سالانه بیش از تقاضا ما تولید شیلنگ آب و گاز داریم و به عبارت دیگر بیش از نیاز بازار تولید کنندگان ما شیلنگ آب و گاز تولید و به بازار عرضه می نمایند از این رو بایستی حقیقتا به فکر ایجاد بازارهای جدیدی در کشورهای مختلف دنیا باشیم و اقدام به صادرات شیلنگ آب و گاز به بازارهای بزرگتری در جهان نماییم.

الحمدلله و به لطف خدا، کشور ما در کنار و همسایگی بزرگترین مصرف کنندگان جهان یعنی کشورهای عربی همچون:

  • قطر
  • کویت
  • عراق
  • امارت متحده عربی
  • بحرین
  • عربستان سعودی
  • عمان

قرار دارد و این کشورها پتانسیل و بازارهای بسیار بزرگی برای صادرات شیلنگ های آب تولید شده در داخل ایران را دارند.

صدق این صحبت را می توان با بررسی آمار صادرات شیلنگ آب در چند سال اخیر ایران، فهمید چرا که ما سالانه فقط به کشور مصرف کننده عراق چندین میلیارد تومان فقط شیلنگ آب صادر می نماییم و هنوز نتوانسته ایم با وجود نزدیک بودن و در دسترس بودن بازارهای دیگر کشورهای ثروتمند عربی، بازارهای خوبی برای فروش شیلنگ ایرانی در آن پیدا نماییم که حقیقتا این موضوع تلاش و همت تجار ایرانی را می طلبد.

باید توجه داشت که قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ و سایر شیلنگ های دیگر در کشورهای عربی بسیار بالاتر از قیمت این شیلنگ در داخل ایران می باشد و این امر بیانگر این موضوع است که:

با ورود و کشف بازارهای بیشتر فقط در کشورهای عربی همسایه می توان هم بیشتر فروخت، هم با قیمت بالاتری این شیلنگ را عرضه کرد و راحت تر با تجار ثروتمند عرب کنار آمد.

 

قیمت شیلنگ آب 2.5

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵

حال بپردازیم به قیمت شیلنگ آب ۲٫۵

این شیلنگ همانطور که گفته شد در رول های ۵۰ متری روانه بازارهای ایران و جهان می گردد که وزن هر رول پنجاه متری از این شیلنگ حدودا بین ۹ الی ۲۰ کیلوگرم می باشد که تغییر این وزن بستگی به تعداد لایه ها و چگالی مواد اولیه استفاده شده در ساخت آن دارد.

قیمت شیلنگ آب ۲٫۵ را معمولا بر حسب کیلو گرم در بازار کلان و عمده فروشی، گفته می شود و در بازارهای خرده فروشی برحسب متر قیمتها بیان می گردد.

البته لازم به ذکر است که قیمت ها دچار تغییر و نوسان می شوند و لطفا برای استعلام  و دریافت قیمت جدید و بروز شده؛ درخواست خود را از طریق پل های ارتباطی زیر ثبت نمایید.

 

قیمت شیلنگ آب 2.5

بازار فروش شیلنگ آب و گاز در ایران

امروز در ایران یکی از شغل های پر طرفدار شغل افتتاح مغازه ابزار فروشی است که یکی از کالاهایی که در این مغازه ها به فروش می رسد، شیلنگ آب و گاز می باشد. شیلنگ های آب و گاز نه تنها در ایران بلکه در کل سرزمین های این کره خاکی مخاطبان خود را دارد و از آن می توان به عنوان یکی از بازارهای بسیار خوب و پرسود در جهان یاد نمود. بازار فروش شیلنگ آب و گاز در ایران در چند سال اخیر با وجود ورود تولید کنندگان بسیار زیاد به عرصه کار دستخوش تغییرات بسیاری شده است و کار کردن در این بازار کمی سخت، اما با این وجود هنوز هم جای کار بسیاری در کشور وجود دارد و اگر بتوان این شیلنگ را صادر نمود می توان به منافع مالی بسیاری نیز دست پیدا کرد.

مژده به صادر کنندگان عزیز، صادرات شیلنگ آب از ایران روز به روز در حال افزایش است و روز به روز مردم جهان بیشتر خواهان خرید این محصول از ایران می شوند.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

انواع شیلنگ خانگی

شیلنگ خانگی، یکی از ابزارهای موردنیاز در خانه است که برای مصارف مختلفی مانند شستشوی خودرو، آبیاری گیاهان، شستشوی فرش و موکت و.. استفاده می‌شود