صبرا
خانه / شیلنگ نخ دار / قیمت شیلنگ نخ دار در سال جدید + ارسال به سراسر کشور

قیمت شیلنگ نخ دار در سال جدید + ارسال به سراسر کشور

 

با توجه به درخواست های بالای شما برای اطلاع رسانی لحظه ای از قیمت شیلنگ نخ دار این مجموعه اقدام به تشکیل تیمی منظبت و خوش برخورد نموده است تا به لحظه قیمت شیلنگ نخ دار را به شما خریداران محترم اعلام نمایند.

 

شیلنگ نخ دار و کاربردهای آن چیست؟

کلا کلمه شیلنگ به جسمی دراز و تو خالی اطلاق می گردد که از آن برای انتقال مواد مایع و انواع ذرات پودری در منازل و صنعت استفاده می گردد.

حال شما فرض کنید اگر در داخل این کالای دراز و تو خالی که معمولا از جنس پلاستیک و pvc است از نخ استفاده گردد تا به وسیله آن بتوان استقامت و طول عمر شیلنگ را افزایش داد، به آن شیلنگ نخ دار گفته می شود.

قیمت شیلنگ شیلنگ نخ دار بر اساس نوع و جنس مواد اولیه و نخی که در ساختار تشکیل دهنده آن استفاده شده است متفاوت است.

 

کابردهای شیلنگ نخ دار در جهان

برای توجیه تولید انواع شیلنگ های نخ دار می توان دلایل زیادی آورد که دلیل اصلی آن این بود که بشر به شیلنگ هایی نیاز داشت که بتواند فشارهای بالاتری را تحمل نماید و از آن بتوان در انواع صنایع مهم و استراتژیک استفاده نماید از این رو به تصمیم گرفتند تا در بدنه ی شیلنگ های تولید شده از نخ های مخصوصی استفاده کنند.

مهمترین کاربردهایی که برای این اختراع مهم بشر می توان بیان نمود را می توان به بخش های مختلفی تقسیم که برخی از آنها عبارتند از:

 • جابه کردن انواع گاز در فشارهای مختلف
 • برخی از شیلنگ های نخدار را در منازل از آن استفاده می کنند.
 • امروزه در خطوط تولید انواع محصولات صنعتی از شیلنگ های نخ دار استفاده می گردد.
 • جالب است بدانید در این شیلنگ ها در انتقال آب در زمین های کشاورزی نیز کاربرد دارد که بر محبوبیت این شیلنگ افزوده است.
 • در برخی از صنایع بهداشتی و درمانی نیز استفاده می گردد.
 • و …

 

مهمترین ویژگی هایی شیلنگ های نخدار

شیلنگ های نخدار دارای مزیت های بسیاری نسبت به سایر شیلنگ های موجود در بازارهای جهانی می باشد که مهمترین این مزیتها را می توان به شکل زیر به شما معرفی نمود:

 • در دماهای مختلفی می توان از آن استفاده کرد بدون اینکه استقامت و کارایی خود را از دست بدهد این حدود دما تقریبا بین منفی ۲۰ درجه سانتی گراد الی مثبت ۸۰ درجه سانتیگراد می باشد.
 • معمولا شیلنگ های نخدار در برابر نور خورشید و برخی از اشعه هایی که ممکن است ساختار شیلنگ ها را تحث تاثیر خود قرار دهد و به عبارت دیگر شیلنگ را از بین ببرد بسیار مقاوم هستند.
 • شیلنگ های نخدار را می توان با مواد شویند شستوشو داد و آن را تمیز کرد البته باید توجه داشت که نباید این مواد شوینده اسیدی باشند.
 • این شیلنگ قادر است فشارهایی بسیار بالایی را تحمل نماید که اگر بخواهیم یک حدود و به عبارت دیگر یک بازه ی عددی برای تحمل فشار آن تعیین نمود خواهیم گفت: ۲۰ تا ۶۰ بار
 • و …

 

قیمت شیلنگ فشار قوی آب

در برخی از شیلنگ های آب که از یکسری نخ های خاص و بهداشتی و قدرتمند در بدنه ی آن استفاده می شود، شیلنگ فشار قوی آب گفته می شود.

این شیلنگها از قیمتهای بسیار مناسبی در بازار ایران نسبت به سایر کشورهای جهان برخوردار می باشند و اگر بخواهیم قیمت شیلنگ نخ دار فشار قوی آب را در ایران نسبت به سایر مناطق جهان بررسی کنیم به این موضوع پی خواهیم برد که قیمت شیلنگ نخ دار تولید شده در ایران چه بسیار ارزان تر از سایر شیلنگ های تولید شده در کشورهای مختلف جهان می باشد.

 

قیمت شیلنگ نخ دار

 

همانطور که در ابتدای متن بیان شد اگر خریدار انبوه این کالای مهم و پرکاربرد هستید می توانید از تیم پشتیبانی این شرکت بخواهید که قیمت شیلنگ نخ دار را به شما اعلام نموده و سپس حجم مورد نظرتان برای خرید را به راحتی خریداری نمایید.

 

 

خرید شیلنگ نخ دار با مستقیم از کارخانه تجربه کنید و از خرید خود لذت ببرید.

فقط با یک تماس قیمت شیلنگ نخ دار را بدست آورید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

پخش انواع شیلنگ سه لایه نخدار

پخش انواع شیلنگ سه لایه نخدار

شیلنگ سه لایه نخدار یکی از بهترین و محبوب ترین محصولات در بازار است. این شیلنگ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و مواد با کیفیت ساخته شده است تا نیازهای قابل اعتماد و عملکرد بالا را برطرف کند.