صبرا
خانه / شیلنگ پکیجی / فروش شیلنگ پکیجی در کشور

فروش شیلنگ پکیجی در کشور

 

انواع شیلنگ پکیجی در این نمایندگی فروش شیلنگ پکیجی موجود می باشد. استفاده از این نوع شلنگ در برخی از تاتسیسان ساختمان ها و صنایع و کارخانه جات امری ضروری است. قیمت دقیق انواع شیلنگ را می توانید با استعلام دقیق از شرکت بخواهید.

 

علت تولید شیلنگ پکیجی

بعد از اختراع یکسری از پکیج ها و تاسیساتی که با آب و گاز و … کار می کردند بشر نیازمند وسیله ای شد جهت انتقال این آب یا گاز و با هر سیال دیگری که به واسطه آن دستگاه ها و تاسیسات کار می کردند، اختراع و تولید نماید.

 

 

از این رو ما شاهد اختراج و ساخت انواع شیلنگ های پکیحی هستیم که با قیمت های گوناگونی در بازار عرضه می گردند. که در ادامه به دو دسته کلی تقسیم بندی می کنیم:

دسته بندی کلی شیلنگ پکیجی

به صورت کلی هنگام خرید و فروش شیلنگ پکیجی می توان آن را به دوسته تقشیم بندی نمود. آن دو دسته عبارتند از:

 • شیلنگ های یکسر مهر: کابرد این شلنگ ها اتصال آب لوله ها در منازل به شیرآلات می باشد. حتما شما هم تا به الان شیلنگ های پکیجی یکسر مهره را در زیر دستشور ها و یا حتی در توالت های منازل خود دیده اید.

 

 • شیلنگ های دوسر مهر: شیلنگ هایی که آب لوله کشی منازل به به انواع آبگرمکن ها و پکیج های دیواری، انواع شوفاژ و سایر تاسیساتی که در یک ساختمان می باشد را متصل می کنند، شیلنگ های پکیجی دو سر مهره می باشند.

جنس شیلنگ های پکیجی از چیست؟

شیلنگ های پکیجی از جمله شلنگ های بسیار مهمی در ساختار تاسیسات یک ساختمان و یا هر کارخانه ای می باشد که آسیب دیدن آن می تواند گاها عواقب جبران ناپذیری داشته باشد از این رو این شیلنگ ها از دو لایه تشکیل میشوند:

 • لایه اول: که در غالب موارد از جنس پلاستیک منعطف و مقاوم می باشد.
 • لایه دوم: این لایه که حکم محافظت از شیلنگ را دارد از جنس فلز آلومینیوم یا استیل می باشد.

نحوه ساخت این شیلنگ ها به نحوی است که انعطافپذیری قال توجهی دارند و تقریبا در هر شرایطی قابل استفاده می باشند.

 

بازار پرسود صادراتی شلنگ پکیجی

امروزه با توجه به اینکه روز به روز ساختمان ها و صنایع رو به سمت پیشرفت می باشند و فرهنگ استفاده از انواع پکیج ها و انواع تاسیسات ساختمانی در سراسر دنیا در حال گسترده شدن است، از این رو نتها بازار فروش شیلنگ های پکیجی در ایران داغ و پر سود است بلکه این کالا پتانسیل بسیار بالایی برای صادرات به سایز کشورهای دنیا دارد من جمله کشورهایی همچون:

 • کشورهای قاره آفریقا
 • کشورهای همسایه (عراق-افغانستان-ترکیه و …)
 • کشورهای اروپایی (فرانسه-ایتالیا و صربستان و …)
 • اندونزی
 • مالزی
 • تایلند
 • و …

این موضوع می تواند فرصت بسیار مناسب و بکری باشد برای تجاری که علاقه مند به ورود به بازارهای صادراتی هستند تا از این قبل به سودهای مالی قابل توجه و چشمگیری دست یابند و باعث ورود ارز و رونق اقتصاد کشور عزیزمان ایران بشوند.

 

فروش شیلنگ پکیجی

شاید شما هم اکنون جزو تاجرانی باشید که بازار بسیار خوبی در داخل و یا خارج کشور جهت صادرات این محصول یافته اید و تنها به دنبال فروشنده ای قابل اعتماد می گردید که بتوانید نیاز بازار هدفی که پیدا کرده اید را رفع کنید و این نوع شیلنگ را در بازار عرضه نمایید.

شیلنگ پکیجی یکی از محصولاتی است که به صورت تخصصی در شرکت صبرا عرضه می گردد و این شرکت می تواند از جمله فروشندگان قابل اعتمادی باشد که این کالا را با قیمت مقرون به صرفه ای در سراسر ایران و جهان عرضه می نماید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@