صبرا
خانه / شیلنگ کشاورزی / فروش شیلنگ کشاورزی ارزان مخصوص کشاورزان

فروش شیلنگ کشاورزی ارزان مخصوص کشاورزان

فروش شیلنگ کشاورزی ارزان و قیمت مناسب با توجه به رشد صنعت کشاورزی در سراسر دنیا، رشد چشمگیری داشته است. شیلنگ های کشاورزی هم انواع مختلفی دارند و با قیمت هایی متناسب با شرایط روز در بازارهای جهانی خرید و فروش می شوند.

 

انواع شیلنگ های کشاورزی

شیلنگ های کشاورزی در دنیا بر اساس نوع و نیازی که کشاورزان دارند به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند:

  • شیلنگ های باغبانی
  • شیلنگ های آبیاری
  • شیلنگ های سمپاشی
  • و ….

در کل کشورهایی دارای زمین های بسیار حاصل خیز مانند کشورهای اروپایی از جمله مهمترین بازارهای فروش شیلنگ کشاورزی هستند.

 

شیلنگ آبیاری کشاورزی

یکی از مهمترین انواع شیلنگ کشاورزی انواع شیلنگ های آبیاری می باشد که مهمترین آنها در بازار امروز شیلنگ آبیاری قطره ای است.

امروزه با توجه به کاهش سطح آب های زیر زمینی و اجرای سیاست های صرفه جویی در مصرف آب در اکثر کشورهای دنیا، استفاده از شیلنگ های آبیاری قطره ای در بین کشاورزان بسیار پر طرفدار شده است.

برخی از مزیت های استفاده از شیلنگ های آبیاری قطره ای به شرح زیر است:

  • کاهش چشمگیر مصرف آب
  • آبرسانی درست و اصولی به تمامی نقاط مزارع کشاورزی
  • افزایش بهره وری و رشد صحیح محصولات کشاورزی
  • و …

 

صادرات شیلنگ کشاورزی، درآمدی میلیاردی

ما معتقدیم صنایعی که به صورت مستقیم با یکی از نیازهای اساسی انسان ها (خوراک، پوشاک، مسکن) در ارتباط باشد، رشدهای زیاد و تراکنشهای مالی بسیاری در آن نهفته است.

یکی از مهمترین کالاهایی که امروزه مستقیما بر روی تامین یکی از نیازهای اساسی انسان ها یعنی خوراک تاثیر گذار است، انواع شیلنگ های کشاورزی می باشد که علاوه بر فروش شیلنگ کشاورزی در ایران شما شاهد عرضه این محصول در سراسر دنیا خواهید بود.

  • صادرات شیلنگ کشاورزی همیشه در دنیا انجام می شود و هیچگاه نیاز انسان به این کالا از بین نمی رود و در نتیجه شما با ورود به این بازار گسترده می توانید از سود های میلیاردی در بازار صادراتی این محصول استفاده نمایید.

 

قیمت شیلنگ باغبانی، آبیاری و …

قیمت شیلنگ های باغبانی، آبیاری و سایر شیلنگ های کشاورزی تماما به صورت آنلاین توسط شرکت شیلنگ صبرا در اختیار شما تاجران و کاسبان ایران و جهان قرار خواهد گرفت.

برای دسترس لحظه ای به قیمت ها فقط کافی است با شرکت به صورت مستقیم ارتباط بگیرید.

 

فروش شیلنگ کشاورزی در ایران

 

یکی از بزرگترین مراکز فروش شیلنگ کشاورزی حال حاضر در ایران عزیزمان، شرکت تجاری شیلنگ صبرا می باشد که امروز با قدرت بالای خود می تواند تمامی نیازهای کشاورزان محترم به انواع شیلنگ کشاورزی در حجم های بالا در سراسر کشور تامین و ارسال نماید.

اگر تا به امروز دغدغه این را داشته اید که چگونه و از کجا شیلنگ کشاورزی مورد نیاز خود را خریداری نمایم، امروز به لطف خدا با آشنا شدن با شرکت صبرا این دغدغده شما رفع و می توانید نیاز خود را در حجم های بالا و گسترده رفع نمایید.

 

مرکز فروش شیلنگ آب در تهران

اگر در شهر تهران و سایر شهرستان های کشور هستید و نیاز به خرید در مترازهای بالا انواع شیلنگ کشاورزی را دارید (برای پخش در بازار داخل و صادرات) ما با سابقه و تخصص منحصربه فرد خود، آماده همکاری های گسترده با شما هستیم.

بدون دغدغه در کنار یک تامین کننده متخصص و حرفه ای وارد بازار شوید و به تجارت بپردازید. ما با شما هستیم.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

انواع شلنگ رایج برای باغبانی

انواع شلنگ رایج برای باغبانی

انواع شیلنگ آب انواع شلنگ رایج برای باغبانی شیلنگ های سبک این شیلنگ‌ها معمولاً از وینیل ساخته می‌شوند (گاهی اوقات دارای یک توری تقویت‌کننده یا چند لایه (لایه‌ها)) بنابراین ساده‌تر پیچ می‌خورند، معمولاً اتصالات پلاستیکی دارند و تمایل به قطرهای نازک‌تر دارند اما قیمت‌ها در محدوده پایین‌تری قرار دارند. اگر با بودجه کم باغبانی می کنید، به شلنگ بلند (بیش از 15 متر) نیاز ندارید و فشار آب کمتری دارید یا از آب پاش یا نازل شلنگ استفاده نمی کنید، پس یک شلنگ سبک وزن احتمالاً نیازهای شما را برآورده می کند.