صبرا
خانه / شیلنگ سمپاش / خرید شیلنگ سمپاش ۵۰ و ۱۰۰ متری + ارسال به سراسر کشور

خرید شیلنگ سمپاش ۵۰ و ۱۰۰ متری + ارسال به سراسر کشور

قیمت خرید شیلنگ سمپاش ۵۰ و ۱۰۰ متری را می توانید از ما بگیرید. برای اینگه بدانید شیلنگ های سمپاش امروز با چه قیمتی در بازار خرید و فروش می شوند لازم است با مشاور و مدیر فروش شرکت خرید شیلنگ سمپاش تماس بگیرید چرا که قیمت شیلنگ های سمپاش در برخی از ایام سال دچار تغییراتی می شوند.

 

شیلنگ سمپاش ۵۰ و ۱۰۰ متری

شیلنگ های سمپاشی که در تولیدی های مختلف در کشور و حتی در تولیدی های این کالا در کشورهای مختلف جهان مانند: کشور کره، چین و ژاپن ساخته می شوند بر اساس نیاز کشاورزان در دو طول بسیار پرکاربرد تولید و روانه بازار می گردند که اگر شما اندکی تجربه در حوزه خرید شیلنگ سمپاش داشته باشید یقینا این دو اندازه را می دانید:

  • پنجاه متری
  • صد متری

که در انبارهای این مرکز فروش شیلنگ سمپاش به تعداد زیاد انواع شیلنگهای سمپاش ۵۰ متری و ۱۰۰ متری موجود و آماده ارسال به سراسر کشور می باشد.

 

مارک شیلنگ های سمپاش وارداتی

به کشور صنعتی و قدرتمند کره، چین و ژاپن بخش زیادی از شیلنگ های سمپاش وارداتی به کشور را به خود اختصاص داده اند.

این شیلنگ ها با برندهای مشهوری وارد بازار ایران می شوند که به تعدادی از آنها می پردازیم:

  • شیلنگ سمپاش چینی HARWEST که با قطر ۱۰ میلیمتر در بازار عرضه می گردد.
  • شیلنگ سمپاش کره ای PONAFLEX که این شیلنگ نیز با قطر ۱۰ میلیمتر در بازار موجود می باشد.
  • شیلنگ سمپاش ژاپنی TOGAWA که با سایز ۸٫۵ میلیمتر به فروش می رسد.

 

قیمت شیلنگ سمپاش تک لا و دولا

خب همانطور که میدانید شیلنگ های سمپاش در دو نوع ۱ لا و ۲ لا در بازار خرید و فروش می شود و بسیاری از کشاورزان به دنبال لیست قیمت این محصول هستند.  توصیه می کنیم برای مطلع شدن از قیمت دقیق و امروز انواع شیلنگ سمپاش همین امروز از ما استعلام بگیرید. برای این کار کافیست با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

 

دلایل استفاده از شیلنگ سمپاش

چرا برای سمپاشی از شیلنگهای ویژه ای که با نام شیلنگ سمپاش در بازار معروف می باشد استفاده می کنند که برای این موضوع می توان به دلایلی همچون:

  • استقامت استاندارد – انعطاف استاندارد – تحمل فشار بالا – حل نشدن و واکنش نشان ندادن با سموم و … اشاره نمود.

 

شیلنگ های سمپاش چه فشاری را تحمل می کند؟

شیلنگ های سمپاش مورد استفاده کشاورزان عزیز بایستی فشاری معادل ۲۰-۲۵ تا ۱۳۵-۱۴۰ بار را بتوانند تحمل نمایند و پیشنهاد می کنیم قبل از خرید شیلنگ مورد نظرتان از یک مرکز خرید شیلنگ سمپاش از فشاری که می تواند تحمل نماید مطلع شوید.

 

بزرگترین مرکز خرید شیلنگ سمپاش در ایران

شرکت شیلنگ صبرا یکی از بزرگترین عرضه کننده انواع شیلنگ سمپاش در کشور که توانایی تامین تمامی بازرگانانی که در ایران و خارج از ایران مشغول به پخش این شیلنگ در بازار می باشند را با پایین ترین و مناسب ترین قیمت ممکت تامین و سفارشاتتان را سراسر ایران و جهان ارسال می نماید.

همکاران عزیز هم اکنون در انبارهای این شرکت به مقدار کافی انواع شیلنگ سمپاش موجود می باشد و شما جهت ثبت سفارش و ارسال بار می توانید امروز اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@