صبرا
خانه / شیلنگ پنوماتیک / فروش ویژه شیلنگ پنوماتیک قرمز به صورت عمده

فروش ویژه شیلنگ پنوماتیک قرمز به صورت عمده

فروش شیلنگ پنوماتیک قرمز با توجه به نیاز روز بازار به این شیلنگ در حجمی انبوه برای پخش در بازار داخل و صادرات به کشورهای خواهان این نوع شیلنگ در این شرکت انجام می پذیرد. شیلنگ های پنوماتیک قرمز به خاطر رنگشان گاها مشتریان بسیاری دارند و از این نوع شیلنگ در دستگاه های صنعتی استفاده می گردد.

 

شیلنگ پنوماتیک و رنگ بندی آن

شیلنگ های پنوماتیک در رنگ بندی های مختلفی تولید میگردد تا تولید کنندگان دستگاه های صنعتی بتوانند از رنگهای مختلف آن استفاده نمایند و مشخص شود چه رنگی مخصوص چه کاری در دستگاه های صنعتی می باشد و موجب سردرگمی کسانی که از شیلنگ های پنوماتیک استفاده می کنند نشود.

همانطور که می دانید شیلنگ های پنوماتیک امروزه جهت جابه جایی مواد مورد نیازی که برای راه افتادن یک دستگاه صنعتی لازم است از نقطه ای به نقطه ی دیگر استفاده می شود. منظور از این مواد معمولا هوا و گاز فشرده می باشد.

رنگ بندی شیلنگ های پنوماتیک در تولیدی ها باعث بهینه تر شدن این شیلنگ هنگام استفاده از آن شده است و اما رنگ بندی آنها:

  • شیلنگ پنوماتیک قرمز
  • شیلنگ پنوماتیک زرد
  • آبی
  • شفاف
  • سفید
  • مشکی
  • و … .

 

شیلنگ پنوماتیک هوا

غالبا شیلنگ پنوماتیک را در فرایند جابه جایی هوا استفاده می کنند.

شیلنگ پنوماتیک هوا از سایزهای مختلفی تشکیل شده است و همین طور از رنگهای مختلفی که اگر بخواهیم به رنگ بندی آن پردازیم مجددا خواهیم گفت: شیلنگ پنوماتیک قرمز و سفید و …. .

اگر شما شیلنگ پنوماتیک هوا را برای استفاده از کارگاه ها و تولیدی های خود می خواهید و یا این شیلنگ را می خواهید در بازارهای ایران و جهان عرضه کنید برای خرید آن می توانید بر روی شیلنگ صبرا حساب ویژه ای باز کنید.

 

تولید کننده شیلنگ پنوماتیک در ایران

در این قسمت می خواهیم به یکی از مهمترین مشکلات تولید کنندگان شیلنگ های پنوماتیک در ایران بپردازیم:

مسلما یکی از مهمترین معضلات اصلی یک تولید کننده شیلنگ پنوماتیک قرمز و زرد و … فروش این شیلنگ در بازار ایران می باشد چرا که در بازار ایران در حال حاضر برند های زیادی از کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای آسیایی وارد می گردد و جایگاه های تولیدات ایرانی را به خود اختصاص داده است.

از این رو عزیزان و تاجران محترم:

بیایید و با خرید شیلنگ های پنوماتیک تولید داخلی به رونق اقتصاد ایران بیاندیشید و این را بدانید که اگر تولید کننده ایرانی بتواند نیازهای کارگاه ها خود را ر فع و حقوق کارگرانش را به خوبی پرداخت نماید می تواند نه تنها برای رفع نیاز بازار شیلنگ ایران بکوشد بلکه قادر است به صادرات این محصول مهم و پرکاربرد فکر کند و برنامه ریزی نماید.

 

فروش عمده شیلنگ پنوماتیک قرمز

شیلنگ پنوماتیک آن هم نوع قرمز رنگش با برند های ایرانی و خارجی در در متراژهای مختلفی آماده فروش به صورت انبوه و در حجم های بالا می باشد.

اگر امروزی که در حال خواندن این متن هستید بدانید که شرکت صبرا با قدرت و تخصص زیادی که در این حوضه تجاری یعنی عرضه شیلنگ های صنعتی دارد، شیلنگ مورد نیاز شما را موجود دارد و می توانید برای دریافت قیمت شیلنگ پنوماتیک همین امروز اقدام کنید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@