صبرا
خانه / شیلنگ فشار قوی / کارخانه تولید شیلنگ فشار قوی در ایران

کارخانه تولید شیلنگ فشار قوی در ایران

برخی از تاجران ایرانی که در کشورهای مختلف دنیا مقیم هستند گاها بازارهایی برای فروش انواع شیلنگ فشار قوی پیدا می کنند و از این رو به دنبال یک کارخانه تولید شیلنگ فشار قوی بزرگ و قدرتمند در ایران می گردند تا بتوانند معاملات خود را با مشتریانشان جوش داده و اقدام به فروش این محصول نمانید و از حاشیه سودهای صادرات شیلنگ بهره مند شوند.

 

شیلنگهای فشار قوی و صادرات آن

صادرات شیلنگ فشار قوی مانند سایر محصولات صنعتی که به کشورهای مختلف دنیا از ایران صادر می شود از جایگاه بسیار ویژه ای برخودار است.

در ایران کارخانه های کوچک و بزرگ بسیاری هستند که به تولید شیلنگ فشار قوی آن هم با استاندارد های جهانی مشغولند و توانسته اند با ورود به این بازار برای جوانان کشورمان اشتغالزایی نمایند.

وجود یک کارخانه تولید شیلنگ فشار قوی در ایران می تواند یک فرصت عالی برای تاجران باهوش و با انگیزه باشد تا بتوانند این شیلنگ ها را به سایر نقاط جهان صادر کنند. از مهم ترین مزیت هایی که می تواند تولید این شیلنگ در ایران برای تاجران داشته باشد موارد زیر است:

  • پایین بودن قیمت شیلنگ ها در ایران نسبت به کشورهای دنیا
  • ارسال راحت انواع شیلنگ از سه مسیر، هوایی، دریایی و زمینی
  • و …

 

حجم صادرات شیلنگ در سال گذشته

صادرات انواع شیلنگ سالانه در جهان مبلغی بیش از ۵ میلیارد لار است که اگر بخواهیم آن را به شکل عددی بنویسیم به این شکل ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ دلار است حال آن را به پول ایران حساب کنید……

ایران متاسفانه مقدار کمی از این مبلغ بزرگ را توانسته از آن خود کند. اما باور کنید به خاطر شرایط بسیار عالی و قیمت رقابتی تولید شیلنگ در ایران و ارسال راحت و سریع آن به سراسر نقاط کره زمین فرصت طلایی را برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران ایجاد کرده است تا بتوانند از این رقم هنگفت بیشتر بهره مند شوند و کسب و کارهای خودشان را روز به روز بزرگ و بزرگتر بنماید.

 

عرضه کننده شیلنگ فشار قوی

یکی از بزرگترین عرضه کنندگان شیلنگ فشار قوی در ایران شرکت صبرا می باشد. این شرکت انواع شیلنگ های فشار قوی من جمله: شیلنگ سمپاش فشار قوی – سمیدار و نخدار و … را آماده و توانایی ارسال انواع شیلنگ به سراسر جهان برای تاجران ایرانی و غیر ایرانی می باشد.

این شرکت آمادگی همکاری های صادراتی بزرگ و کوچک را با شرکت های بازرگانی و تجار جهانی دارد.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

انواع شلنگ کشاورزی

معرفی برخی از انواع شلنگ های کشاورزی- مرکز فروش شلنگ صبرا

شلنگ کشاورزی از ابزارهای مهم در کشاورزی است که در بسیاری از فعالیت‌های کشاورزی بکار می‌رود.در این مقاله به بررسی انواع شلنگ می‌پردازیم.